Oferta i galeria

Nasza flota

Jaguar X-type

Oferujemy ekskluzywną limuzynę o arystokratycznym rodowodzie marki Jaguar. Limitowana wersja kolorystyczna gołębi błękit, jasna skórzana tapicerka oraz komfortowe wyposażenie sprawi że ta najważniejsza uroczystość będzie niezapomniana.

Wystarczy jedno spojrzenie i od razu wiadomo – tak to jest Jaguar. jego charakterystycznego stylu nie da się pomylić z żadnym innym autem. Nie inaczej jest również w przypadku modelu X-Type. Elegancka linia nadwozia z domieszką agresywności właściwej tej marce, tworzy auto, obok którego trudno przejść obojętnie. Wnętrze zachęca do zajęcia w nim miejsca. Taki wystrój może tylko zaoferować szlachetna marka. Pokryte skórą fotele zostały dobrze wyprofilowane. X-Type to prawdziwy arystokrata, który wymaga również specjalnego traktowania.

VW Passat B7

Lincoln TownCar

Luksusowe auto o reprezentacyjnym wyglądzie, które z pewnością zapewni komfort podczas jazdy. Jest to ulubiona limuzyna ludzi zamożnych, światowej klasy celebrytów oraz prezydentów. Wyposażona jest w klimatyzację, barek oraz skórzana tapicerkę.

Jest to jeden z najbardziej komfortowych limuzyn świata, która może pomieścić dziewięć osób.Przejazd nią do ślubu niewątpliwie doda prestiżu każdej ważnej uroczystości i podkreśli wagę chwili.

Rolls Royce